HEMEN ARAKONUM

Motor Hurda Alımı

Anasayfa » Blog » Motor Hurda Alımı

Motor Hurda Alımı

Motor hurda alım işlemlerinde güncel yöntemleri tercih eden ekibimiz, düzenli alım işlemleriyle bu kategoride zaman kaybını önlüyor ve aynı zamanda iş kalitesini artırıyor. Firmamız işin ehli olan hurda ekibi ile kısa süre zarfında uygun fiyata makine alımı yapıyor.

Hurda dünyasında bütün metaller ayrı ayrı fiyatlandırılıyor ve bu fiyatlandırama işleminde belirleyici rol oynayan kurum Metal Borsası’dır. Bu borsa günlük metal fiyatlarını yayınlıyor ve bu fiyatlandırma dikkate alınarak firmalar hurda metal alıyor.

Hurda Alımında Dikkat Edilen Hususlar

Firmamız hurda alımlarında belli başlı kurallara öncelik vermektedir. Motor hurda alımlarında da dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlar;
Motor hurdalar metal fiyatlarından bağımsız bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Bir motorda birden fazla metal çeşidi bulunabilir. Bu nedenle ortalama bir fiyat verilir ve motor alımı gerçekleştirilir.
Endüstri sanayi, motor sanayi ve diğer metal sanayi kategorisinde alım yapılmaktadır.
Belli tonajlarda yerinden alım işlemleri yapılmaktadır.
Ücretsiz servis seçenekleriyle özellikle sanayide ve endüstride kullanılan devasa motorlar servis ekibimiz tarafından alınmaktadır.

Hurda Motor Alımında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Motor alım işlemlerinde ilk aşamada yerinde inceleme işlemi ile işe başlıyoruz. Özellikle taşınması zor olan motorları yerinde inceleyen ekibimiz ortalama bir fiyat vererek fiyatlandırmaktadır. Motorun ağırlığı ve taşınabilir özellikleri fiyatlandırmayı etkilemektedir. Her firma için fiyatlarımız sabittir ve uygun fiyat seçeneği uygulanmaktadır. Alım işleminde;
Motorun özellikleri, alım işlemini doğrudan etkileyen bir konudur. Çelik veya demir malzemeden üretilen motorlar farklı değerlendirilmektedir.
Nakliye işlemi de bu kategoride hizmet şartlarını etkileyen önemli konulardan biridir.
Motorun eski veya yeni olması fark etmez. Hurda alımlarda bütün malzemeler hurda kategorisinde değerlendirilir.
Motor alımlarında firmamız her zaman güncel seçenekleri ön planda değerlendiriyor ve müşterinin memnuniyetini ön plana alıyor.

Hurda Motor Ücretsiz Servis Hizmeti

Ham madde dünyasının alternatif çözüm seçeneği olan hurda dünyası, bütün metal sanayisi için çözüm üretiyor. Firmamız da bu kategoride çözüm üreterek kısa fazla olan motorları uygun fiyatla satın alıyor. Bütün sektörler için motor alım işlemi yapılmaktadır. Motor alımlarında metal fiyatları belirleyicidir. Müşterimiz motoru metallerine ayırıp sattığı taktirde firmamız metal fiyatlarını uygulayabilir. Metal fiyatlarının uygulanabilmesi, metallerin ayrışmış olmasına bağlıdır.

Toptan veya Perakende Hurda Motor Alımı

Bu sektörde perakende motor satışlarında firmamız liste fiyatını dikkate alıyor. Toptan satışlarda ise firmamızın tecrübeli eksperleri makineleri yerinde inceliyor ve fiyat veriyor. Makinelerin yerinde incelenmesinin ardından taşıma programı oluşturuluyor. Binanın veya fabrikanın girişi ve çıkışı inceleniyor. Makinenin kolay bir şekilde taşınması için elemanlarımız bütün giriş ve çıkışları inceliyor. Daha sonra yük aracı getiriliyor ve makineler yükleniyor. Bu yöntemle kısa süre zarfında hurda motor alımı gerçekleşiyor.

Benzer Konular

,